GK Steak House - шаблон joomla Mp3

صادرات خرما

 صادرات خرما

صادرات خرما : كمپانی ما با عنوان آتيه ارگ آتبين بزرگترين و پيشرفته ترين كمپانی در زمينه ی صادرات خرما به كشور های اروپايی و آسيايی مي باشد كه در سال حدود 21500 تُن صادرات خرمای مضافتی بم به كشور های اروپايی با برند گيلدا دارد.و با وجود مشکلات زیادی که در راه صادرات خرمای ایران وجود داد به جهت گسترش صادرات غیر نفتی و ارتقا اقتصادی در این زمینه مصمم هستیم

در میان محصولات کشاورزی، صادرات خرما اهمیت ویژه‌ای هم از نظر تاریخی و کشت زیاد آن در ایران و هم از نظر سطح زیر کشت ، اشتغال زائی و در نهایت ارز آوری دارد.

کشورهای هند ، مالزی ، کانادا ، جامعه اروپا ، امارات متحده عربی و ترکیه عمده ترین وارد کنندگان خرمای ایران محسوب می شوند .

جهت مشاوره در زمینه صادرت خرما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید

03138597076   تلفن:   03138553650

تخصص ما صادرات خرما به هند،صادرات خرما به آلمان،صادرات خرما به مالزی و  استرالیا ، کانادا ، جامعه اروپا ، امارات متحده عربی و ترکیه میباشد

مشکلات عمده در صادرات خرما را میتوان به شرح زیر بیان کرد

1. بالا بودن مبلغ پیمان ارزی. 2. نبود کانترهای یخچال دار. 3. تشریفات گمرکی دست و پا گیر. 4. بسته بندی نامناسب. 5. هدر رفتن وقت در مسیرهای مربوط به گمرک در بنادر، مرزها و فرودگاهها. 6. وجود رقبای سرسخت در بازارهای جهانی. 7. نبود تبلغات درست و به موقع در مورد خرمای ایران. 8. درجه بندی نامناسب

 با توجه به مشکلات موجود در زمینه صادرت خرما پیشنهادهای زیر ارائه شود

1. کاهش دادن نرخ پیمان ارزی در محصولات کشاورزی به ویژه خرما. 2. افزایش زمان برگشت ارز به کشور( دست کم 9 ماه). 3. سرعت بخشیدن به جابه¬جایی خرما از گمرک ایران. 4. سرعت دادن به صدور گواهی استاندارد و بهداشت مواد غذایی. 5. ساخت واحد استاندارد و بهداشت در شهرستان بم برای کنترل کیفیت. 6. انجام دادن تبلیغات لازم به منظور معرفی خرما از نظر بعد غذایی . 7. نصب برچسب بر روی بسته¬بندی¬ها که روشنگر درصد مواد غذایی موجود در خرما باشد. 8. همکاری مسئولان کشاورزی با تولیدکنندگان در بازاریابی جهانی خرما . 9. پدیدآوردن شرکت تعاونی تولیدکننده خرما برای پشتیبانی از باغداران و تشویق صادرات

صادرات خرما و نکات مهم در این زمینه

تقاضا برای خرما در عمده ی جهان وجود دارد * خريد خرما توسط خريداران معمولا بصورت وزن های بيش از 3 كيلو گرم است * مي توان خرما را در بسته بندی كوچک نيز در بازارهای اروپايي ارائه نمود . اينكار نياز به بسته بندی بسیار مناسب و رعايت استانداردهاي مواد غذايي كشورهاي خريدار دارد * كشورهاي آسياي ميانه - هندوستان - امارات از عمده خريداران خرمای ایران هستند * توليد كنندگان روی محصولات فرآوری شده خرما برنامه ريزی کنید زیرا داراي ارزش افزوده بالاتری است * تعيين قيمت خرمای صادراتی معمولا بصورت توافق بين خريدار و فروشنده مشخص ميی شود

خرما محصولی که ارز می آورد و کشاورزی را زنده می کند

صادرات خرما
صادرات خرما

به جنوب و نواحی گرمسیر ایران که میروی بوی خوش نخلستان ها و درخت های خرما مشامت را نوازش می دهد خرما این محصول بومی ایران که یکی از کالری زاترین و دلچسب ترین میوه ها و مواد خوراکی است به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد خرما این محصول بومی ایران که یکی از کالری زاترین و دلچسب ترین میوه ها و مواد خوراکی است به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد می تواند از جمله محصولات استراتژیک کشاورزی ایران باشد .
صادرات خرما به کشورهای حوزه خلیج فارس اروپا و آمریکا علاوه بر اینکه در تامین درآمد ارزی برای مملکت ما نقش زیادی دارد قادر است تا حد زیادی زمینه های رشد کشاورزی را در جامعه ما فراهم کنند .
با توجه به این نکته شناخت ویژگی های خرما این محصول استراتژیک کمک زیادی برای بهره وری بهتر از آن خواهد بود .
خرما یکی از گیاهانی است که در دوران پیش از تاریخ توسط مردم بومی کشت می شده و در قرن های متمادی مهمترین منبع نیرو و تغذیه انسانی بوده است .
پیدایش خرما در جهان از دوره دوم زمین شناسی آغاز می شود هرچند زمانی که انسان های متمدن و ارزش غذایی آن پی بردم و مبادرت به کاشت بهره برداری و ترویج آن کردن به ۶ هزار سال پیش از میلاد مسیح برمی گردد .
به لحاظ ارزش غذایی فراوان خرما تا در کتاب های آسمانی مثل تورات انجیل و قرآن کریم و نیز در سخنان ارزشمند پیامبران استفاده از این ماده غذایی به انسان توصیه شده است در افسانه های باستانی درخت خرما مقدس و مذهبی زایندگی و منفعت معرفی شده است .
خرما به عنوان غذای کاملا مقوی دارای پروتئین چربی مواد .
قندی ویتامین های آب .
۳ فسفات کلسیم پتاسیم آهن و شیره بسیار مرغوب است .
در حال حاضر بیشترین نخلستان های جهان در جلگه بین النهرین و خوزستان و خود .
کشت و پرورش خرما در استان کرمان به ویژه در شهرستان بم که بهترین خرمای مضافتی جهان را تولید می کنند نیز گسترش یافته است و در حال حاضر حدود ۲۵ درصد سرمایه ایران در استان کرمان تولید می شود .
خرمای ایران به ۵۲ کشور جهان صادر می شود به گفته کارشناسان کشاورزی ایران توان صادرات حدود ۳۰ درصد خرمای تولیدی کشور را دارد .
کشورهای آسیای میانه اروپا شرق آسیا آمریکای شمالی و حوزه خلیج فارس در ردیف خریداران خرمای ایران قرار دادند خرمای ایران به لحاظ مزه و طعم مورد علاقه مصرف کنندگان در سراسر جهان بوده و می توانند یکی از منابع عمده کسب درآمد در بخش کشاورزی باشد .
ایران قادر است همچنان موقعیت خود را به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده خرما در جهان حفظ کنند .

 .

 

موبایل: 09900548412, 09132896373        

03138597076   تلفن:   03138553650          

آدرس: اصفهان ،شهرک صنعتی سروش، بلوار بوستان غربی، انتهای بلوار ، پ١٨
صنايع بسته بندی و توليدی خرمای گيلدا

ایمیل:export@gildadate.com

 

فروش عمده خرما / خرما عمده ای